| alexandra_4787 a întrebat:

Este mica media generala in clasa 5, 8.80 in a 6 a, 8.90 si in a 7, 8.70? funda?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E mediu eu am avut mai tot timpu peste 9.40

| Andreea_7386 a răspuns:

Mi se par bunicele.Bineinteles, cel mai mult conteaza notele de la examenele finale[daca esti a8a].Dar oricum notele nu reprezinta mereu cat de mult stie cineva cu adevarat =]

| Trefla a răspuns:

Eu am avut 5.25 deci da este marehappy

| mihai20 a răspuns:

straight face pai media mica incepe cam de la 9.00 dar e binisor dar daca nu vrei la un liceu foarte foarte bun sunt bune mediile

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Nu este ok funda'
?

| larry11larry a răspuns:

Depinde,ce premiu vrei, euas vrea premiu 1 si am medie9 si mai mult de 50. da eu zic ca pentru mine e destul sa am la mate numa 10 si sa trec clasa(eu sunt as la mate)