| SingleForOne a întrebat:

Este necesar să am facultatea de litere pentru a deveni librar sau este îndeajuns să am liceul și bacalaureatul?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Da, si doctoratul în loc de librariologie!

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Librar înseamnă... vânzător în librărie laughing. Evident că nu ai nevoie de facultate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de ajuns si liceul fara bac. Daca s-ar cere facultate doar ca sa ajungi vanzator, noi nu am mai avea vanzatori acum laughing

| zilog a răspuns:

Daca nu ar trebui facultate atunci unde sa le mai dea statul de munca celor care termina o facutate?