| millefrutti a întrebat:

Este o intrebare mai delicata si sincer nu stiu daca am ales categoria potrivita. Dupa ce treci de examen si de probele sportive la academia de politie, adica ai intrat. in fiecare dimineata se face incalzire, nu? Iar fetele sunt scutite cumva de acea incalzire cand sunt in timpul menstruatiei? As vrea cat mai multe detalii legate de Acedemie, cum decurg orele de curs, daca in weekend ai liber. tot ce stiti. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Felissa13Eden a răspuns:

Daca ai probleme,vorbesti cu superiorul tau si te lasa sa nu faci incalzirea,dar e obligatoriu sa te duci,sau te pun sa cureti plantonul cine stie cate zile laughing)
In weekend ai liber si poti sa te duci acasa,sau sa ramai acolo, dar toata lumea pleaca acasa, ca nu le mai dau mancare si e si frig cateodata. Orele sunt cu pauze intrele ele ca la scoala, dar sunt super ok, si ai pana in 15 colegii de clasa la unele materii.
Trebuie doar sa muncesti si sa inveti, ca ei te primesc acolo cu brațele deschise.