| PrincessLuna145 a întrebat:

Este o problema daca m-am apucat de pian la 12 ani? E tarziu?

Răspuns Câştigător
| AdYtZu189 a răspuns:

Niciodata nu este tarziu sa incerci ceva nou. Daca ai muzica in sange cine stie peste cativa ani te vedem la Romani au talent.Multa bafta, si nu uita cu multa munca vei fi cel mai bun.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru a studia un instrument muzical, vârsta nu este o problemă ci dorința ta de a-l "descifra".
Pa, pa.

| ArthurKn a răspuns:

Never too late dude.
Eu m-am apucat de chitara, daca nu ma insel tot pe la 12 ani. La 15 ani am renuntat, nu pentru ca nu eram bun, nu pentru ca nu faceam fata, ci pentru faptul ca mi-am gasit un alt domeniu, anume programarea \ editarea video\photo.

| εяαℓυcαз a răspuns:

Heyy. happy
Nu, nu este tarziu, niciodata nu e prea tarziuwinking! Desi daca ai fii avut o varsta mai mica, ai fii "prins" mai bine lectiile de pian. Daca te-ai apucat acum de pian, tot ce trebuie sa faci e sa te concentrezi pe lectii si sa fii cat mai atenta happy Asa iti va fi mult mai usor sa inveti happy.
Multa bafta kiss