| User5666666666687 a întrebat:

Este ok să lucrezi în call centre de acasă?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, si eu as vrea, am si aplicat, dar am gasit pentru franceza si olandeza

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde de firma si cont.

| Violleta2022 a răspuns:

Tu ar trebui sa stii asta cel mai bine, ca noi nu avem idee unde locuiesti, cu cine locuiesti in casa si daca iti permiti sa lucrezi de acasa ori daca ai conditii propice lucrului de acasa.

| Goete a răspuns:

Nu

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de situatie.

| cristi202 a răspuns:

Daca poți să îți faci acasă la tine măcar un minibirou in care sa nu fii deranjat, e ok.
Am făcut un curs online acum câțiva ani, și cea care ținea cursul sigur a fost acasă, se vedea din decor asta, dar a fost deșteaptă, ca sa nu vada nimeni întreaga încăpere, a pus ceva ca o draperie, și eu cred că a fost superok.