| MMMMM125 a întrebat:

Este tarziu sa devii navigator/marinar(civil) la 26-27 ani?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| IlieLu a răspuns:

Nu este niciodată prea târziu. Vârsta de 26-27 de ani nu este considerată târzie pentru a începe pregătirea și a urma o carieră în domeniul asta. Mulți oameni decid să înceapă o carieră si la o vârstă mai înaintată și reușesc să obțină succes.
Dacă iti place navigația și ești dispusă să îți dedici timpul și efortul pentru a te pregăti, nu ai limite de vârstă care să îți împiedice începerea unei cariere în acest domeniu.
Mult succes!