| Yoyo12345 a întrebat:

Este vreun loc de munca la care (în general nu întotdeauna) sa primești ordine dar de la o fata/femeie. Sper ca. Am pus bine categoria. Rog cei care vor adăuga comentarii urate mai bine sa nu comenteze

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Incearca la un salon de coafura, genute, sprancenute, epilat, masaj, make-up, unghiute chestii din astea.

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt milioane de locuri de munca, unde femeile sunt directori, sefi, conducatori, indrumatori, in toate industriile si in toate categoriile de servicii.
Tu ce cauti de fapt?
Eu am lucrat vreo 4 ani, intr-o corporatie de finante unde CEO-ul era femeie, desii propietarii corporatiei erau 3 barbati, au ales o femeie, ca sa el conduca firma si sa ia decizii in locul lor. Nepoata mea este director de bancasi lista de exemple poate continua.
Oricum, intrebarea ta nu prea face sens, fara sa ne spui ce anume te intereseaza: industrie, domeniu, oras, loc de munca, specializare samd.

| SilentRain a răspuns:

Da sunt

| johnnny123 a răspuns:

Deci care este întrebarea ta? Dacă există în lume vreo femeie care are un post de conducere?

În cazul ăsta, am și eu o întrebare pentru tine: În ce secol trăiești?

| laSoledad a răspuns:

Pana sa ajungi sef, trebuie sa iei ordine de la altii.

Ca raspuns, incearca rolul de "sot la cumparaturi". Acolo sa vezi ce ordine iti iei de la sotie si inainte sa pleci la magazin, dar si la telefon in timp ce esti in magazin. Mai poti incerca postul de ajutor de bucatar pentru o bucatareasa. Spor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) ce fetish-uri ai si tu.
Da de ce sa nu fii tu sefu sa dai ordine? asa asteptari slabe ai de la tine? sa te comande altul sau alta?

| Emazio a răspuns:

La cantină, la salon de înfrumusețare, masaj. La școlile 0-4 si 5-8