| xaxayzmvcklel a întrebat:

Eu am 12 ani si as dori mult sa pot optine bani! As dori sa-mi sugerati niste saite unde poti sa vinzi lucrurile tale handmade.......VA ROG AJUTATI-MA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| unul1 a răspuns:

1. Se spune sait-uri nu saite.
2. Fa-ti un blog de pe care sa le vinzi. Dupa o vreme o sa te lamuresti ca nu poti face bani la varsta ta dar poti incerca daca esti talentat/talentata.

| Alexandru98 a răspuns:

împarte pliante

| Mariiuta a răspuns:

Ti-as sugera sa devii reprezentant Lady'swinking eu un mod foarte bun de a castiga bani in plus, depinde de comanda de exemplu daca comanda depaseste 130 lei 30 lei sunt ai tai daca comanda depaseste 150 lei 40 lei sunt ai tai si cu cat creste comanda cu atat cresc si "economiile" dar cred ca trebuie sa ai buletin sau pune-o pe mama ta sa faca pe buletinul ei.si tu te ocupi de restul te inscrii pe site dai comanda de un catalog iti vine in 2 zile si il prezinti prietenilor colegilor rudelor.winking