| roxy_1862 a întrebat:

Eu ma pricep foarte mult la dans....si din asta mi-as dori sa imi creez o cariera as vrea sa ma fac coregraf.....lumea imi spune "sti sa dansezi chiar bine, esti priceputa! dar nu cred ca o sa poti sa iti urmezi cariera pana la sfarsitul vietii pentru ca la un moment dat o sa iti pierzi abilitatile si nu o sa poti sa mai te misti asa de bine, ie adevarat chiar faci multi bani dar o sa ramai in pana de bani devreme pentru ca o sa te lase fortele de a dansa chiar daca tu ai talent!
ce sa fac?
dau funda...

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Hei, din fericire nimeni nu-si urmeaza cariera pina la sfarsitul vietii, din fericire laughing si coregraful ii invata pe altii sa danseze, nu trebuie sa danseze el neaparat. si daca chiar face bani buni, atunci cand ii are nu ii arunca aiurea pe suc si telefoane scumpe, ii investeste, dezvolta o afacere care sa ii asigure o liniste materiala atunci cand nu mai poate dansa. fotbalistii cum fac? sau alti sportivi? asa fac toti. deci daca vrei neaparat urmeaza-ti visul dar fii desteapta cu banii. succes!