| TimpLiber a întrebat:

Eu mai am putin si voi termina Liceul Tehnic sectia Mecanica, Ce as putea alege intre inginer si Asistent pe ambulanta sau Tehnician Dentar, Cat dureaza anii de facultate pentruacestea? Care sunt cele mai bine platite? Care sunt Avantajele si Dezavantajele acestora?

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Inginerie fara indoaialawinking nu te fa asistent, e k pixu la fel ca si tehnician. eu zic sa tragi tare sa devi inginer, asistent poate fi toata lumea, dar inginer nu e oricinewinking

| benny a răspuns:

Cel ma bine e sa alegi tehnician dentar e cea mai bine platita dintre cele enumerate de tine