| Bionicle a întrebat:

Eu vreau sa imi fac niste schimbari pe cv-uriile mele.Imi puteti spune ce sunt Aptitudini si competente profesionale,educatie si formare,si ce as putea sa adaug la ele? Si la experienta profesionala ce credeti ca ar trebui sa adaug? Eu de obicei am facut un curs de patiser, si am scris practica la Carrefour Era. Vreau sa imi fac CV-uriile mai convingatoare.Si eu planuiesc sa pun si o scrosoare de intentie.

1 răspuns:
| Ploieşteanul2015 a răspuns:

Experienţă profesională: locurile unde ai mai muncit
Aptitudini şi competenţe profesionale: adaptabil, rezistenţă la stres, lucru în echipă
Educaţie şi Formare: TOATE şcolile şi cursurile absolvite