| alina0lina a întrebat:

Exista alte job-uri in afara de spalat vase/dat cu matura/gatit/servit pentru cei cu 10 clase terminate? (Ma refer la femei)

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Poti sa incerci vanzatoare, reprezentant oriflame/avon, etc.
Nu stiu ce te astepti sa lucrezi cu 10 clase, sincer, incearca sa termini la seral macar.
Succes

| lolylolypops a răspuns:

Poti sa fii dispecer, cred sau sa te inscrii la un concurs de frumusete daca arati bine si sa devii fotomodel.E o rampa foarte buna de lansare si nu conteaza studiile neaparat.

| Nimixpecial a răspuns:

Da,cea mai veche meserie din lume.

| Mihaela1964 a răspuns:

Croitoreasa,maseuza,coafeza,manechiurista,dupa urmarea unor cursuri de calificare. Exista si cursuri gratuite, recunoscute de Ministerul Muncii, organizate de cei de la Somaj.

| IonutDX a răspuns:

Asa cum am spus anterior pe celalalt subiect al tau, odata ce termini 12 clase si faci o postliceala ai mai multe optiuni.

O alta activitate agreata de putine persoane e videochatul adult sau non-adult, asta inseamna un pic de engleza pentru conversatie plus crearea unei stari placute pentru cealalta persoana.
ai un forum aici adultvideochat punct ro, ca fapt divers daca alegi varianta cu videochatul, sa iti faci conturile site/0uri tu, altfel te poti trezi ca nu iti vei primi banii.