| AvalohAlyn a întrebat:

Exista curs de tehnician nutritionist acreditat si serios in Galați? Unde? Va mulțumesc!

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Exista excroci foarte multi in Galati, in parte pentru ca liceenii buni vin de mult timp sa faca facultatea la Universitatea Bucuresti. Chestia e ca acesti excroci inca nu au dat de tine. Tu ai fi o mina de aur pentru ei, deoarece crezi foarte usor tot ce este pseudostiintific, conspirationist si populist. O sa iti pape ei pensiile parintior frumusel, numai pe cursuri, fara sa mai fie nevoie sa si practici ceva.