| Anon1mu5 a întrebat:

Există diferențe salariale dintre subofițer jandarmerie și agent de poliție cu diplomă de bac la poliție? Care ar fi salariul net cu hrană și echipament?

7 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Bineînțeles

| TimberWolf a răspuns:

Normal ca exista, jandarmii sunt mai bine platiti si au mai multe sporuri.

| Delllla a răspuns:

Îi aceeași sumă.

| TimberWolf a răspuns (pentru Delllla):

Tu comentezi doar de dragul de a comenta, nici macar glume nu sti sa faci.

| andreispeed250 a răspuns:

Jandarmii sunt mai bine platiti in general, dar poate varia in functie de post

| Anon1mu5 explică (pentru andreispeed250):

Jandarmerie department financiar și poliție- pe partea de cazier. Deci ambele la birouri

| Anon1mu5 explică:

Jandarmerie department financiar și poliție- pe partea de cazier. Deci ambele la birouri.