| anonim_4396 a întrebat:

Există locuri de muncă cu jumătate de normă 2-4 ore pe zi la împărțit pliante în cutiile poștale?
Pe net nu am văzut și mi se pare aiurea să mă duc așa să întreb.

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Poti ruga o persoana pe care o vezi ca pune diverse in cutiile poștale sa-ti dea un număr de telefon al celui care l a angajat.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Decât să pierzi timpul pe TPU și să ne toci nervii cu întrebările tale mai bine distribui pliante și cataloage.

| mODIN a răspuns:

Se gasesc, dar cauta termenii "promoter", "promovare" sau "promo", de obicei asa sunte trecute.