| Anasta11200 a întrebat:

Există meserii care plătesc bine pentru care nu este nevoie de matematică sau științe?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Salahor pe santier. Dar si acolo ai nevoie de matematica. Trebuie sa numeri lopetile cu nisip.

| sierra1 a răspuns:

Dacă știi să pui bine-de-tot gresie, asta e ținta de atins! (plătit regește)

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt destule: mecanic auto, constructor, tamplar, gradinar, cultivator de fructe si legume sau de flori, faiantar, cizmar, frizer samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot de tine de drept, avocat, procuror, judecator, notar etc etc
Sunt o groaza de meserii bine platite gen instalator.
Desigur in marketing, management, administratie