| girl12456 a întrebat:

Exista o facultate de pedagogie in București? As vrea sa devin învățătoare. Am terminat un liceu teoretic.

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

La Universitatea din Bucuresti exista Facultatea de Psihologie si stiintele Educatiei, in cadrul careia se afla specializarea Pedagogia Învațământului Primar și Preșcolar. Daca vrei mai multe informatii, uite aici linkul catre site-ul facultatii, unde poti gasi toate programele de invatamant, disciplinele pe care le vei studia etc. https://fpse.unibuc.ro/admitere/studii-de-licenta/prezentare

| girl12456 explică (pentru iulianr):

Mulțumesc frumos!

1 răspuns: