| anonim_4396 a întrebat:

Exista pe aici vreun student la AHA(American Hotel Academy)? Vreau si eu sa studiez si eu la aceasta universitate. Cum este examenul de admitere, interviul? Diploma de licenta o vei primi de la universitatea partenera, Manchester Metropolitan University? Cum au decurs stagiile de practica? Dupa finalizarea studiile cat de repede v-ati gasit un job in domeniu?

Răspuns Câştigător
| Sea_Andra_1998 a răspuns:

Buna! Eu sunt studenta. Acum sunt in US in al doilea internship. Pot sa spun ca internship-ul asta mi-a schimbat viata! :D. Intra pe site pentru mai multe: www. aharomania.ro. Good luck! :)

2 răspunsuri:
| Kostzy5 a răspuns:

Imi poti spune cum a decurs admiterea.Interviul a fost greu, este cumva eliminatoriu? Ce punctaj trebuie sa obtii la testul de engleza ca sa fii admis? Cum este orarul acestei facultati, este cumva prea incarcat?

| Sea_Andra_1998 a răspuns (pentru Kostzy5):

Nu a fost greu, in engleza un test. Nu mai stiu exact, dar am sunat si m-au lamurit cei de la admiteri...