| SadicJoker a întrebat:

Exista pe internet cursuri de management? Daca se poate in limba romana as aprecia mai mult.

1 răspuns:
| smart01 a răspuns:

Salut. Nu cred ca vei gasi pe internet asa ceva, sunt cursuri care se fac de obicei la facultate si depinde ce tip de management te intereseaza, pentru ca sunt mai multe specializari. De ce nu incerci sa urmezi un curs la un centru specializat? De obicei, aceste centre au program foarte flexibil. Uite aici cateva cursuri de management, poate este ceva ce te intereseaza: http://sbinfo.ro/cursuri-sibiu/management/