| Vi0letaWhite a întrebat:

Fac. de Psihologie sau Drept?thinking sau alta facultate (dar care)?

6 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Facultatea de Sefi

| deniisa a răspuns:

Eu cel putin ador psihologia si daca as fi in locul tau asta as alege. Depinde acum de ceea ce iti place tie mai mult. :*

| AdeeLinee a răspuns:

Dreptlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FA DREPT! Daca vrei sa ramai in Romania FA DREPT deoarece in Romania sunt multi oameni distrusi care se dau in judecata si au nevoie de avocati ( judector sau procuror nu e prea bine, avocat e cel mai bine). Daca vrei sa pleci afara fa medicina!

| Iasmiine a răspuns:

Medicina.
Dar asta depinde doar de tine, la ce te pricepi tu cel mai bine si ce iti face placere mai mult.

| Kandy17 a răspuns:

Jurnalism smug