| anonim_4396 a întrebat:

Facebook nu imi mai permite sa intru pe contul meu. Zice ceva de genu ca folosesc mai multe identitati si cica mi-a sters contul! Credeti ca il mai pot recupera? Cum? FONDA FUNDA SI VOT VA ROOOOG!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca acesta a fost sters nu-l mai poti recupera.fa-ti al cont.

| vali1985 a răspuns:

Nu mai poti.
Trebuie sa-ti faci neaparat alt cont.
Imi pare rau sa te dezamagesc!

| LollypopMe a răspuns:

Nu se poate! Ti-au dat ca un fel de ban!
Ti-ai schimbat de multe ori numele posibil! Fa-ti alt cont|! Funda?

| DeKoniec a răspuns:

Nu mai merge, incearca sa iti faci altul. Succes!

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Tu erai pe altul si ai vazut ca nu iti apare al tau? Ca n-am inteles faza asta...
Uite, daca erai pe altul si ai vazut un omulet in loc de poza ta inseamna ca s-a blocat ceva, incearca sa intri pe contul tau si daca iti zice sa dai telefonul, da-l. Ca n-are nimic.
Nu ti l-a sters.
Fundita?
Pusi -pa-pa-

| SkullDrawer a răspuns:

NU se poate. Incearca sa faci alt cont.

| Modric a răspuns:

Da pai fa repede ceva nu cumva sa iti pierzi facebooku si sa mai stai si cu ochii in caiete sau sa mai iesi pe afara cu prietenii..Mult mai bine e sa stai toata ziua pe facebook

| marian005 a răspuns:

Poate nici nu e contul tau, de vreme ce ai asa de multe poate te-ai incurcat intre ele.