| andreea567890123 a întrebat:

Farmacie sau Tehnica dentara?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt doua specializari total diferite care nu au legătură una cu alta. Mergi la ceea ce îți place și la ce ești pregătit. Eu as alege tehnica dentara, as avea răbdare la migăleala pentru construcția danturii.

| sierra1 a răspuns:

Ce-i cu astea două?

| JicaContra a răspuns:

La farmacie trebuie sa stii chimie in draci, trebuie sa stii FIECARE medicament in parte ce contine, reactii adverse, la ce e bun, etc.
insa faci mai multi bani si lucrezi si in pandemie

la tehnica dentara esti un fel de fierar modern, practic doar torni dinti in modele

| ancaval a răspuns:

Farmacie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Farmacie!♤

Răspuns utilizator avertizat
| Jackpot2 a răspuns:

Farmacie