| Andreea9912 a întrebat:

Find though she be but little, she is fierce.Stie cineva cum se poate traduce aceasta fraza? Dau funditabig grinhappy

Răspuns Câştigător
| andryoo1 a răspuns:

Hmmm.sigur ai scris-o corect?! wtf. ce exprimare. Paaai cand of: gaseste-o desi este mica, ea este feroce. prima propozitie din fraza e exprimata...nu stiu cde unde ai auzit, da'ordiea cuvintelor e pusa aiurea....na.big grin

1 răspuns:
| Andreea9912 explică:

Da,sunt sigura, si mie mi s-a parut exprimarea ciudata, de asta am si pus intrebarea.In primul rand nu inteleg de ce nu zice :''she is'' si spune she be si in loc de find her foloseste find.