| terry34 a întrebat:

Foile A4 si caietele vor exista mereu? daca nu pe ce putem scrie sa zicem niste probleme de matematica? Stiu ca,calculatoarele,laptopurile si sticurile nu sunt atat de sigure deoarece s-ar putea sterge ceva din intamplare, am auzit.

3 răspunsuri:
| NuTeCred a răspuns:

Pai, asta depinde de fabrici, de natura si de oamenii care le creeaza. Noi nu putem sti daca vom mai avea destui copaci pentru atatea hartii. Daca oamenii ar recicla hartiile totul ar merge bine si hartiile vor exista mult timp de acum incolo.

| introduaicinumele a răspuns:

Poi vor hartia va exista tot timpul, dar cu timpul va fi facuta din alte materiale, ceva sintetic poate.

Si calculatoarele si stick-urile sunt sigure atata timp cat sunt folosite cum trebuie, iar cu un back-up pe o unitate separata mareste siguranta dateleorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. Cred ca da. Doar in Japonia se scrie pe tablete dar Japonia e o tara de renume si mult tai technologica. Cred ca peste foarte mult timp vom scrie pe tablete dat pana atunci caietele sunt in top.