| DeathAngel1 a întrebat:

Fratele meu este in armaat in costanta si a dat la subofiteri astazi sau ieri (nu stiu exact) si nu a luat si as vrea sa stiu cand o sa mai fie examen pentru subofiteri in 2012 si in ce judet merge si un link

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

La anul, in 2013, se inscrie din nou pentru examenul de admitere la Centrul Militar din judetul vostru. Atunci i se vor da toate detaliile despre locul in care are loc recrutarea.

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Anul acesta sunt destul de sigura ca se mai recruteaza pentru nimic si din cate stiu eu pentru fiecare (ofiteri, subofiteri, soldati) acest lucru are loc doar o data intr-un an! Daca chiar vrei sa fi sigur, mergi la un centru zonal de recrutare si ei iti vor spune exact. Link-uri... incearca sa vezi pe site-urile diferitelor scoli de profil daca au mai ramas locuri libere si daca mai fac o sesiune anul acesta (lucru putin probabil dar poti incerca). Mult succes!