| KiryuZero a întrebat:

Fratele meu tot ma inebuneste ca vrea webkinz singuter dar la noi in oras nu sunt si in plus nu am destui bani sa ii cumpar unu deci pls dati-mi unul doar cod ca ma dispere de cand a vazut reclama la tv si nu mai suport dau funda

Răspuns Câştigător
| Minalore a răspuns:

Radule... Tu nu ai frate.De ce minti? Tu ai 9 ani si iti iei in continuu webkinz-uri (ai peste 50...). Tie iti iau parintii mereu.Si fac pariu ca ai zis ca vrei pentru ''fratele tau'' doar pentru ca nu vrei sa te faci de ras.Si apropo vezi ca sunt webkinz signature sigur aici in Rm.Valcea. Parca am vazut la River Plazza Mall.

6 răspunsuri:
| KiryuZero explică:

Nu am destui bani pricepi

| KiryuZero explică:

Plus un cod de singuter e diferit de unul normal

| KiryuZero explică:

E auriu

Răspuns utilizator avertizat
| lazio9 a răspuns:

Cumparai un fals e micut nu-si da seama, asta e ''actiune de criza'' succes.

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)