| adytzukrose a întrebat:

Fratilor cum imi gasesc si eu un job? vreau ceva cu salariu fix.sunt din constanta

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Intrebarea asta si-o pun de acum mii de romani in Romania. Si eu de asemenea...

| BRG a răspuns:

Ce vîrstă ai? (Dacă ești fată) poți face promoții pe supermarketuri, vezi și tu la voi în constanța ce magazine sînt, și care angajează fete la promoții. condiția lor este să fi înaltă și frumoasă. succes

| Vizitiul a răspuns:

Greu mai gasesti de munca in Romania. Oricum poti cauta anunturi prin ziare. Bafta!

| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata asta-i situatia, nu avem incotro! Ce e mai trist ca tinerii cu forta de munca nu au unde presta!

| adytzukrose explică:

Am cautat anunturi si prin ziare si pe site-uri speciale am aplicat mii de ceva-uri...nu exagerez.si nimic

| 334499 a răspuns:

Cauti prin anunturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand aflii raspunsul sa-mi spui si mie, tot ct tot somer