| Corina_7756 a întrebat:

[Funda]Cum este Liceul Ion Barbu sau Liceul Matei Basarb/Sipiru Haret?[pareri din interioron the phone

1 răspuns:
| Denisa_2520 a răspuns:

Buna wave Eu sunt din Barbu si este un liceu. jos palaria! Sunt acum intr`a 5 { o sa spui ca`s mica si nu stiu } dar pana intr`a 5 inveti profesorii. Iti spun ca este un liceu fantastic, unde profesorii isi dau interesul, nu este ca in alta parte : trec cand vreau pe la ore chatterbox. Nu este asa, Iti spun sigurwinking