| syjey a întrebat:

Funda:La facultatea de IT cat de multa matematica iti trebuie?

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Extrem de multa! Fratele meu a terminat asa ceva si a facut in 3 ani de zile matematica cat fac 10 oamneii intr-o viata. Si nu iti imagina ca matematica e cea de liceu pentru ca aia e floare la ureche pe langa ce minuni invata el.

3 răspunsuri:
| LadyDy01 a răspuns:

Destula.

| ion933 a răspuns:

Da frate trebuie matematica astept o bere nu o funda:p

| MiSSyoUNow a răspuns:

Nu iti trebuie matematica, cat iti trebuie informatica. pentru cei care dintr-a 9a stiu ca vor la facultatea de it, obligatoriu trebuie sa mearga pe profilul mate-info. daca abia acum te-ai decis ca asta vrei, si ai terminat cu bacul si astea iti recomand meditatii in primul rand la informatica si dupa la matematica. funda?