| Dj14mally a întrebat:

FUNDA MARE DAU! Vreau sa imi iau un Nikon d3001 si am vazut la interferente pc : usb 2.0 high speed, si ma intrebam daca usb de la Canon a 470 merge la el? sau trebuie sa mi`l iau si pe alalaughing
DAU FUNDA! iar daca nu merge imi puteti da mai multe date despre usb 2.0 high speed!

1 răspuns:
| DjFlood a răspuns:

Usb 2.0 high speed inseamna.viteza mare de transfer, dintre pc si aparat s-au imprimanta, s-au orice bagi in usb.depinde de mufa lor daca seamna la gauri merge garanta.stima