| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA!
Tata este patron de bar, si i merge destul de prost.
Eu i-am zis sa faca reclama pe facebook dar nu vrea.
Stiti metode mai serioase prin care sa aiba vanzare.
Barul este bine amplasat, sunt foarte multe promotii, e cu terasa, inainte se dadeau concerte unde a cantat chiar si Julie Mayaya
inainte sa mearga la vocea romaniei. Julie canta acum in alte locuri (fiind populara). Chiar vreau sa-l ajut pe tata cu un sfat sau ceva. Si nu se afla in posibilitatea financiara de a renova.
mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Iris1997 a răspuns:

Incearca sa descarci tu un template pentru un site cat despre hostul site-ului il gasesti gratis pe hostinger.ro (e cam greu sa lucrezi in codurile php dar poate gasesti pe cineva care poate), eventual iti dau eu o mana de ajutor.

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa scada preturile la limita dumpingului.

| Iris1997 a răspuns:

Reclama facebook, un site al barului respectic care sa contin gen preturi, evenimente etc. sau un video cu prezentarea barului (ca o reclama) urcata pe youtube.

| YroxyY a răspuns (pentru Iris1997):

Vreau ceva ce nu costa
barul are facebook dar nu reclama aia minune de iti arate in partea dreapta
un site trebuie platit
cel putin asa cred (sunt mica nu prea stiu)
iar el nu sta bine financiar

| YroxyY a răspuns (pentru Iris1997):

E legal?

| Iris1997 a răspuns (pentru YroxyY):

Da este legal.
Dupa cum vezi numele meu pe TPU este Iris. Aici ai un site facut de mine care inca mai este in lucru :http://pcklan.esy.es dupa cum vezi acolo scris mic cu albastru "posted by Iris" asta ca sa vezi ca se poate face...

| YroxyY a răspuns (pentru Iris1997):

E comlicat sa faci un site?

| Iris1997 a răspuns (pentru YroxyY):

Se lucreaza in coduri de acest gen http://www.phpobjectgenerator.com/plog/images/18.gif

| YroxyY a răspuns (pentru Iris1997):

Si cum? trebuie sa inveti codurile sau cum?

| Iris1997 a răspuns (pentru YroxyY):

Fiecare teemplate are codurile lui.

| Iris1997 a răspuns (pentru YroxyY):

Incearca sa descarci tu un template pentru un site cat despre hostul site-ului il gasesti gratis pe hostinger.ro (e cam greu sa lucrezi in codurile php dar poate gasesti pe cineva care poate), eventual iti dau eu o mana de ajutor.