| raullik007 a întrebat:

Funda+Vot!

Am 15 ani, imi place sa predau[chiar daca nu s-a ivit oportunitatea].
Am pe strada cativa copii de clasa I-II-V.
Cum sa fac ore cu ei.(eu fiind profesor)..Cum sa amenajez "sala de clasa"?

Răspuns Câştigător
| MeeeDyana a răspuns:

Pai,va trebui sa investi.

Pentru inceput, trebuie sa iei o tabla mare, ca banci fii niste mese cu niste scaune.Eu zic sa lipesti niste abtibilduri si niste foite din alea pe care sunt scrise diverse litere, cifre [ stii cum ] si ceva care sa-i incante.Pentru clasele mai mici, asa ar fi, dar pentru aia mai mari niste poze, ceva engleze [ chiar daca nu neaparat predai ].

Sper ca te-am ajutat!