| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! Vreau sa stiu si eu daca atunci cand ai un job la o terasa pe litoral, anul urmator automat vei mai lucra acolo, sau se vor angaja alte persoane? Am o cunostinta care lucreaza la o terasa in Eforie..are 21 de ani si ma intereseaza sa stiu daca si anul viitor va fi tot acolo...

5 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Nu este obligatoriu sa lucreze tot acolo. poate baiatul e student, la anul termina si se angajeaza si nu mai vine sa lucreze la terasa. sau gaseste o alta terasa unde este mai bine platit in alta statiune mai fandosita. sau poate pleaca sa lucreze in strainatate. sau poate patronului nu-i place cum a lucrat si l aanul nu-l mai angajeaza. si sa fin sanatosi, sa traim pina la anul laughing deci daca vrei ceva fa acum, ca la anul sunt sanse 1% sa-l mai prinzi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea ta nu are legatura cu categoria Dragoste si sex.Nu mai comenta fara folos si respecta tegulamentul.Numai bine.

| oanaX a răspuns:

Si vrei sa faci sex cu acea cunostinta la terasa din Eforie? Altfel nu-mi explic ce cauta intrebarea ta la categoria Dragoste & sex

| Yousosweet explică (pentru oanaX):

Daca tot nu ai dat un raspuns folositor mai bine nu mai ziceai nimic.

| oanaX a răspuns (pentru Yousosweet):

Poate daca postai la categoria corecta iti dadeam eu raspuns pentru ca parintii mei lucreaza in domeniu!