| AnnaAstery a întrebat:

FUNDAA! Buna, sunt clasa a 11a la uman (stiinte sociale) si as vrea si eu cateva idei de domenii / job-uri pe care le-as putea urma. Eram foarte sigura ca vreau sa urmez academia de politie da rin urma unei probleme de sanatate nu mai pot face sport. Aveti cateva idei pe ce domenii as putea apica in viitor? (cat mai multe exempla VA ROG, dar in afara de avocat sau judecator). Sunt o persoana activa, descrucareata si un bun organizator si as accepta si ideea de munca la birou sau pe teren. MULTUMESC! :*

1 răspuns:
| adrian9811 a răspuns:

Au ti-as sugera sa devii psiholog, pentru ca, cred ca ti se potriveste, in plus psihologi sunt putine la noi in tara si am auzit ca se plateste bine, si as vrea sami lasi si mie intr-un Pm cum e la stiinte sociale pentru ca as vrea sa merg pe stiinte sociale si as vrea sa stiu cum e, e mult de invatat, e putin. chestii din astea