| Marius19980 a întrebat:

Gasesti job-uri dupa ce termini facultatea de inginerie in robotica? As vrea cateva exemple

1 răspuns:
| StimabiluI a răspuns:

Dacă nici în domeniul roboticii nu se găsesc joburi după absolvire, înseamnă că suntem în colaps ca societate.
Însă ar fi de recomandat să mai faci și activități extracuriculare, cum ar fi un stagiu de practică sau un internship, sau eventual niște studii suplimentare în străinătate.
Eu unul nu m-aș baza doar pe diploma de facultate, ținând cont că este un domeniu foarte complex.