| Alex8080 a întrebat:

Hai salut, l-am vazut pe unu cu o sticla de aia de spalat geamuri si niste servetele asteptand la semafor si stergandu-le oamenilor geamurile pentru 10 lei. Daca facem o presupunere omu asta sterge 100 de masini azi si face vreo 900 de lei scazand 100 de lei tinanad cont ca mai ia servetele si sticle de alea, cum ar trebui omu asta sa-si declare veniturile happy? Ce declara? Am spalat geamurile si am facut bani? Adica trebuie sa arate o dovada nu?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți să tot faci o asemenea presupunere, el mai întâi nu căștigă atâta, câștigă cât să nu moară de foame, și nu declară nimic.

| mihai69 a răspuns:

Ăla nici în visele lui cele mai frumoase nu face 900 lei pe zi și oricum nu declară nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns (pentru Alex8080):

Cum ziceam, stai calm - ăștia nu declară venitul.

| ReddY25 a răspuns:

Amuzant

| Yuoia a răspuns:

Nu face 900 de lei pe zi. Altfel, toti am renunta la costum si birouri si am sta la semafoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns (pentru Alex8080):

Asta era candva. Acum toti umbla dupa bani, indiferent cum ii fac.

Răspuns utilizator avertizat
| Yuoia a răspuns (pentru Alex8080):

Isi face pfa si declara veniturile.