| alelex a întrebat:

Hai salut TPU, Sa trec direct la subiect.Am 19 ani sunt in clasa a 12 si as vrea sa imi iau un job ceva dar part time adica dupa ora 15 cand termin cu scoala...Asi dori daca vreti sa imi dati idei sau sa imi spuneti cum ar trebui sau ce ar trebui sa fac big grin

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Impartit pliante, chestionare, operator introducere date, cam astea sunt alea care au un program mai flexibil

| PynkLove a răspuns:

Orice job daca este part-time si il poti face...
Si criminal in serie sa fi, daca este part-time dupa ora 15 este perfect.
Acuma serios vorbind, depune cv'uri si cand esti contactat negociaza cu angajatorul programul de munca sunt multi angajatori care accepta programe part-time desi nu au afisate anunturile cu locuri de munca de acest tip.