| EdiShadow a întrebat:

HAIRSTYLE!

Vreau sa-mi deschid propriul meu salon peste 2-3 ani. Sunt in clasa 12-a si cam asta ma pasioneaza si asta as vrea. Momentan nu am facut cursurile asta nu fiind o problema.

Vreau sa plec in strainatate si sa-mi deschid salonul meu, am spatiu mare.( sa includa, coafor, manichiura pedichiura, epilare si solar daca este cazul) Eu m-am gandit undeva pe la 10 000 de euro, dar cineva mi-a zis ca daca vreau ceva modern si cum zic eu. 15 000 -20 000. Adevarul este ca vreau ceva modern si oameni care ma pot baza, cu diplome depti pentru asa ceva. Undeva pe la 3-4 oameni, 5 cu mine.

Cam cat m-ar costa? si inca o intrebare, de regula cat castiga un hair-stylist, tinand cont ca o sa-l fac cu receptie, deci nu exista ciubuc pentru ei.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Afara salariul minim este de 1500 euro.