| Noreasontosimle a întrebat:

Heeei, am nevoie de un raspuns clar, si sigur...
Sunt stundenta la marketing, abia am inceput facultatea, dar imi dau seama ca nu e ceea ce vreau eu, am luat decizia de a ma inscrie aici, pe ultima suta de metri si acum imi pare rau. As vrea sa stiu daca pot sa ma mut de la stiinte economice, la asistenta sociala. In aceeasi facultate, Universitatea din Pitesti. Am citit azi undeva ca nu e posibil, ca pot sa ma mut, dar la alt profil tot in cadrul stiintelor economice. sad Spuneti-mi ca nu e asa! sad

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte aici, iti vei da seama mai tarziu la ce facultate frumoasa esti. Nici nu a inceput bine sa va predea si deja te-ai speriat.