| roxy49 a întrebat:

Heei! Am o intrebare: cam in ce perioada se afiseaza media de admitere la liceul respectiv de anul acesta(ex.J. Louis Calderon)

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mediile de admitere de anul acesta se vor cunoaşte doar DUPĂ ce se face repartizarea computerizată!

Iar dacă eşti în clasa a 8-a, deci, acum te înscrii la liceu, NU ai cum s-o afli mai devreme.
Cel mult, te poţi orienta după mediile de admitere din 2015 pe care le ai şi în Broşura pe care aţi primit-o de la şcoală!

Toate cele bune!

| roxy49 explică:

Multumesc!