| katalinakarina a întrebat:

Heei... Caut si eu pe cineva care-mi poate aduce like-uri la aceasta pagina http://www.facebook.com/? ref=tn_tnmn#!/FetePlictisite V-as fi foarte recunoscatoare [daca nu puteti aduce like-uri... un like din partea voastra e bine-venit

3 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

happy Ti-as fi foarte recunoscatoare daca ai schimba numele din ''Fete Plictisite'' in alt nume mai dragut... daca ser poatehappy. Multe persoane, inclusiv eu, s-au saturat de oameni care se planghappy
'

| katalinakarina explică (pentru kitty00):

Multumesc de sugestie big hug

| kitty00 a răspuns (pentru katalinakarina):

winking,poti sa pui ceva care sa contina cuvantul ''C***A* sau pur si simplu ''Bitch, please''happy mai este o pagina ''INterzis curve*or''.winking>big grin