| Anonim0005 a întrebat:

Heei TPU, as vrea sa dau la liceul militar, dar am avut o operatie pe coloana acum 6 luni, credeti ca m.ar putea afecta la proba medicala? M.am recuperat in totalitate, fac sport, alerg in fiecare zi. P.S Sunt fata.

3 răspunsuri:
| Viitorulapropiat a răspuns:

Daca la consultul medical o sa treci, e ok. S-ar putea sa ai ceva probleme. Din ce cauza te-ai operat? Daca vr inf despre liceu, spune-mi.

| Anonim0005 explică (pentru Viitorulapropiat):

Putem vorbi undeva in privat?

| Iliesi_Andrei_1995 a răspuns:

Nu te afecteaza asta. Cat timp te ai recuperat complet si nu ai ramas cu sechele, totul e bine. O sa ai pe fisa medicala fsptul ca ai avut o operatie la coloana. Funda?