| anonim_4396 a întrebat:

Heei! Trec a 12 a si nu m-am gandit inca la o facultate. Voi la ce facultate sunteti si cum vi se pare?

3 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

Daca vrei cariera dintr-o facultate atunci alege una de viitor. Daca vrei facultate doar asa si dupa asta te angajezi la mcdonalds atunci fa stiinte economice sau drept. Facultatile de viitor sunt medicina, informatica, design si 3d (aici intra mai multe). Dar si daca de exemplu faci informatica nu te astepta instant cu loc de munca, si aici trebuie sa muncesti din greu.

| GoldandSilver a răspuns:

La ce profil esti si ce iti place sa faci?

| ionut12iancu a răspuns:

Pai ti-as recomanda o facultate cu care poti sa excelezi in domeniul IT