| nimicaici a întrebat:

Heei. Vreau sa devin fotograf,camera o am deja, dar nu prea stiu de incadrare si alte setari importante. Cu ce m-ati putea ajuta?

P.S Am Nikon d3200.

9 răspunsuri:
| TheSmith a răspuns:

Urmeaza sa achizitionez si eu un Nikon 3200 in ianuarie...cum se comporta?

fa un curs de fotografie...cauta in orasul tau, cumpara carti, si au scos cei de la Nikon ..de curand un cd pentru incepatori! Succes!

| nimicaici explică:

laughing. Nu, nu l-am primit. Aparatul e destul de ok, e perfect pentru incepatori.

| TheSmith a răspuns (pentru nimicaici):

Poate ma pozezi si pe mine happy din ce Oras esti?

| nimicaici explică (pentru TheSmith):

Iasilaughing.

| TheSmith a răspuns (pentru nimicaici):

Faci poze mai faine la Brasovlaughing

| nimicaici explică (pentru TheSmith):

Sunt sigura.

| cuib a răspuns:

Setarile le vei invata din manualul utilizatorului, in rest iti trebuie multa imaginatie si practica. Totul va depinde de simul tau artistic nicidecum de ce vei citi aici. Enjoy itwinking

| AnishoaraM a răspuns:

Poti sa-mi arati si mie citeva poze, vreau sa vad cum se primesc