| andreea1900 a întrebat:

Heey!
Doresc sa fac liceul pedagogic dar nu stiu dacxa pot iesi cu un job banos de acolo.
Ca liceu as putea face pentru a castiga niste bani in viata?

5 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Nu conteaza ce scoala faci. Trebuie doar sa ai afacerea ta si ai sa ai bani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liceul nu te ajută cu mai nimic, ai nevoie de o facultate.
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Liceul nu te ajuta cu nimic, mai ales ala pedagogic, pentru ca precum stii in invatamant salariile sunt praf. vrei bani multi cauta o idee de afacere si pune o pe picioare. vrei un job banos fa o facultate de IT, arhitectura, drept

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cele mai cautate joburi cuprind cunoasterea calculatorului, limba engleza, informatica.

Răspuns utilizator avertizat