| alexaaa321 a întrebat:

Hei! 1. pot deveni avocata daca sunt usor raraita? (mama mi-a spus ca se corecteaza in timp) 2. daca da pot sa devin cu profilul la liceu de filologie? 3. ce medie iti trebuie ca sa intrii la facultate? MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Da, poti deveni.
2.Da, nu are mare importanta profilul liceului.
3.De regula la facultate se da admitere. Uita-te pe site-ul facultatii la care vrei sa mergi, la Admiterea 2014 si vezi cum se intra.

1 răspuns:
| Deedeek a răspuns:

Iti trebuie 4 medalii la olimpiade, un triatlon si voluntariat la 7 ONG-uri axate pe bunastarea padurilor. Abia atunci ai dreptul sa dai spaga celor care iti vor examina dosarul.