| Calypso1234567890 a întrebat:

Hei! Acum cativa ani am descoperit ca ma pricep la impletituri (par).Am 16ani iar la anul tata vrea sa ma duca la o frizerie/coafor sa prind ceva de acolo ca mai apoi dupa cati ani sa imi deschida un salon din asta doar al meu.problema dta in felul urmator:am auzit ca trebuie sa te duci la nu stiu ce firme sa faci cursuri apoi primesti o diplomasau ceva de genul. Va rog luminati-ma pentru ca sunt foarte dezinformata.Sunt din craiova. Normal ca dau funda celui care ma scoate din ceata asta.Multumesc!

1 răspuns:
| Alexia20 a răspuns:

Da, se fac cursuri cred ca 1 an sau 2(cu bani bineinteles) maxim, si dupa iti va da o diploma si iti poti deschide salon. Atat nimic mai mult. Sper ca te-am ajutat happy