| BibiBiby a întrebat:

Hei! Am fost la o scola de muzica, am canatat si ei au spus ca eu cant bine. Pot canta vocal si intrumental + sunete din gura. As vrea sa ma duc la NEXT STAR. OAre m-ar accepta?

FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| BellaVampire a răspuns:

Buna!
Ai putea sa te duci, dar inainte, ti-as recomanda sa mai repeti, si sa te duci pe la profesori. Poate acestia o sa iti dea melodii pe care sa le poti interpreta si te-ai descurca!
Dar consulta mai multe persoane si repeta mult!
Succes! Poate te vedem la TV! happy

3 răspunsuri:
| cedrea923 a răspuns:

Pai trebuia sa intrebi profesorii care te-au ascultat daca ai sanse la Next Star. Daca ei spun ca ai sanse, atunci merita sa mergi. Din moment ce nu te auzim cantand nu prea putem spune daca sa mergi sau sa nu. Bafta!

| blonduta2014 a răspuns:

Daaa,dar un mic sfat repeta mult si cere ajutorul cuiva nu strica sa stii

| Emme_Geoo_1975 a răspuns:

Nu stim cum canti...dar accepta pe oricine acolo.winking