| ucatati a întrebat:

Hei! Am și eu o întrebareee. Vreau să mă fac actriță/prezentatoare tv. Ce credeți că se merită? Prezentatoare la știri/emisiuni sau actriță de teatru? Ce mă sfătuiți să fac pentru a-mi urma viaul?

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Ca actriță de teatru nu se merită, oricum actorii de film sunt plătiți prost, așa că nu mai încape discuția cu teatrul. Iar prezentatoare TV este bine bănește, doar că-ți trebuie și câteva pile, nu poți ajunge la o televiziune mare așa dintr-o dată, poate la una mică, dar fără vizibiliate...