| razvanule a întrebat:

Hei... Am implinit 18 ani si as vrea sa lucrez undeva dar de acasa, pot folosii foarte bine calculatorul si pot invata repede. Aveti vreun sfat, un loc unde ar trebui sa caut in afara de google?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

ANOFM.ro apoi gasesti biroul de somaj din localitatea ta ca sa iti bagi datele si sa cauti un servici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de....si imi da mie indicatii care as putea fi taxu, ca nu sunt destul de mare in "gandire" sa ajung in afara tarii laughing si tu abia ai ajuns la bobalcicu de jos la tine intre sate...